PL PL PL

Producent skrzyniopalet, palet oraz konstrukcji dachowych

PPUH HENRYK to firma o długoletniej tradycji w branży drzewnej. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja skrzyniopalet na owoce, warzywa, skrzyniopalet przemysłowych, palet standardowych oraz konstrukcji dachowych.

Świadczymy również profesjonalne usługi transportowe samochodami ciężarowymi: TIR (plandeka), z przyczepami do przewozu drewna krótkiego, samorozładowczym z dźwigiem HDS oraz prace ładowarką teleskopową CAT TH330 B (roboty ziemne, budowlane, załadunek towarów i materiałów).

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Oferujemy solidne i wytrzymałe wyroby wykonane z wysokiej klasy surowca pochodzącego z pobliskich Lasów Roztoczańskich. W skład szerokiej gamy naszych produktów wchodzą: skrzyniopalety, palety, tarcica budowlana z drzew iglastych i liściastych, więźba dachowa, łaty, belki i inne elementy konstrukcji dachowych.

WŁASNA, OPTYMALNA TECHNOLOGIA

Dzięki doświadczeniu, analizom efektywności czasowej i surowcowej oraz obserwacji trendów technologicznych opracowaliśmy własny - optymalny konstrukcyjnie i cenowo - proces produkcji skrzyniopalet. Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań sprawia, iż jesteśmy w stanie proponować wyroby wyróżniające się wysoką jakością w bardzo atrakcyjnych cenach.

TERMINOWOŚĆ WYKONYWANIA ZLECEŃ

Gwarantujemy wyjątkową rzetelność, terminowość oraz pełną satysfakcję ze wszystkich produktów i usług. Zamówione skrzyniopalety, palety lub inne towary są dostarczane firmowym transportem „na czas” i dokładnie pod wskazany przez Państwa adres.

GWARANCJA / DOKUMENTACJA

Zapewniamy 2 lata gwarancji oraz wszelką dokumentację m.in. certyfikaty sanitarne (dopuszczające skrzyniopalety do kontaktu z żywnością), oferty, faktury i zaświadczenia wymagane przez niektóre agencje przy staraniu się o dotacje unijne.